Jak udekorować stół na przyjęcie urodzinowe?

Jak udekorować stół na przyjęcie urodzinowe? Przed tym pytaniem staje każdy, kto organizuje nie tylko przyjęcie urodzinowe, ale również wesela, czy eventy branżowe. Niezależnie od okazji wymagania z reguły są takie same – ma być efektownie oraz praktycznie, tak aby całość aranżacji prezentowała się zjawiskowo.

Zanim jednak odpowiemy sobie na zadane pytanie musimy wiedzieć, że obecnie możliwości na dekorację stołu jest bardzo dużo. W zależności od okazji i stylu, w jakim urządzamy stół mamy do dyspozycji ozdoby ze świeżych kwiatów, finezyjnych świec oraz oryginalnej zastawy.

Elementem stałym w aranżacji, którego nie może zabraknąć są serwetki. To element, który łączy w sobie funkcje praktyczne oraz ozdobne. Na rynku mamy dostępny szeroki wachlarz serwetek papierowych oraz serwetek fizelinowych. Producenci chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta projektują różne wzory. Jednak śledząc obecne trendy minimalistycznej dekoracji stołów zauważa się, że to po klasykę najczęściej sięgają organizatorzy przyjęć. Przez klasykę rozumie się serwetkę w jednolitym kolorze, bez żadnych dodatkowych wzorów.

Chcąc stworzyć piękną dekorację stołu i zapewnić komfort użytkowania swoim gościom warto zwrócić uwagę na serwetkę fizelinową. Ze względu na jej strukturę tworzy w dotyku materiał do złudzenia przypominający serwetkę wykonaną z tkaniny. To co należy podkreślić to fakt, że w przeciwieństwie do serwetek papierowych z serwetki fizelinowej bardzo łatwo stworzyć fantazyjne kształty a to za sprawą jej grubości.

Przejdźmy teraz do strony praktycznej i spójrzmy bliżej na serwetki fizeinowe. Charakteryzuje się dużą wytrzymałości, a co za tym idzie jedna serwetka fizelinowa z powodzeniem wytrzymuje całe przyjęcie. Używając tego rodzaju serwetek wspieramy ekologię, ponieważ nie generujemy takiej ilości odpadów jaka by powstała gdybyśmy wybrali serwetkę papierową. Bogata oferta kolorystyczna pozwala na dobranie koloru serwetek do motywu imprezy.

Kolejnym atutem serwetki fizelinowej jest jej wchłanialność. Daje to możliwość rozścielenia serwetki na kolanach podczas posiłku, pozwala to zachować czystość ubrań bez obaw, że serwetka przesiąknie.

Przechodząc do podsumowania, dekorując stół na jakąkolwiek okazję elementu, którego nie może zabraknąć to serwetki. Wybór ich rodzaju zależy od naszych preferencji, jednak aby cieszyć się zarówno pięknem z dekoracji oraz trwałością warto wybrać serwetki fizelinowe. Dekoracje stworzone z serwetek fizelinowych zaskoczą gości, a przyjęcie zostanie zapamiętane na długo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here